O nás

Nabízíme preciznost, flexibilitu, péči i skvěle odvedenou práci. Nabízíme úklidové služby, mytí oken ve výškách, výškové práce,  správu nemovitostí a to vše za použití eco přípravků a nanotechnologie.

Kdo jsme

MN cleaning má 25 let zkušeností v oblasti úklidových služeb, správy nemovitostí a je více než 10 let spolehlivým partnerem ve výškových pracích.

U výškových prací se specializujeme na mytí oken, čištění fasád, střech solárních panelů.  Kromě úklidu vnitřních prostor se také postaráme o technickou správu nemovitostí.

To, na čem si zakládáme, je individuální přístupkomunikace, zpětná vazba a průběžná kontrola. Používáme širokou škálu systémů a čistících prostředků jak z ČR tak i z ciziny.

Působíme především v Praze, ale jsme dostupní po celé České republice.

Pro koho tu jsme?

Pro každého, kdo chce mít skvělé úklidové služby dalece nad hygienickými standardy, a to vše bez starostí. Pro ty, kdo mají náročnou údržbu objektu a potřebují zachovat reprezentativní vzhled své budovy. Pro všechny zástupce komerčních, administrativních i obytných prostor.

MN cleaning v číslech

MN cleaning je více než 10 let spolehlivým partnerem firem, úřadů i domácností na úklidové služby zevnitř i z vnější budov.

8000+

Vyčištěných
m2

100+

Uklizených budov

44+

Stálých
klientů

12+

Pracovníků
v terénu

5+

Certifikací

V roce 2023 dochází k čerpání dotace z Výzvy č. 0381 – Kreativní vouchery v rámci Národního plánu obnovy – iniciativa Kreativní vouchery komponenty 4.5 Rozvoj kulturního a kreativního sektoru s názvem: MN Cleaning_Kreativní voucher.

Projekt je realizován za finanční spoluúčasti Evropské unie prostřednictvím Národního plánu obnovy a Ministerstva kultury České republiky.

Zanechte nám vzkaz