Výškové práce

Každá budova potřebuje péči, čistá okna, opravenou fasádu, výkonné solární panely i udržované okolí budovy. Mějte místo pro relaxaci a duševní očistu, kterou bude každý vyhledávat. Krásný a klidný výhled na okolí, to je to, co dělá město vzdušnější. 

Mytí oken ve výškách

Nechte vaši budovu zářit! Postaráme se nejen o okenní tabule, ale také o rámy, parapety, žaluzie nebo slunolamy. Práce jsou prováděny především z lana, v nejnutnějších případech z plošiny v kombinaci s mobilním lešení. Používáme nejefektivnější nanotechnologii na mytí prosklených ploch i plastových

Čištění fasád, střech i solárních panelů

Navrátíme vašemu domu jeho původní vzhled a půvab navzdory rokům usedání prachu a jiných atmosférických nečistot, jako jsou saze a smog nebo grafitti. Také především dokážeme prodloužit životnost a zachovat funkčnost budovy používáním nejefektivnější nanotechnologie na českém trhu.

Rizikové kácení stromů

I rizikové kácení stromů patří mezi naše služby, ale raději stromy ošetřujeme zdravotními řezy než kácíme. Na rizikové kácení stromů používáme moderní lezecké vybavení a jedná se o postupné kácení stromu a spouštění odřezaných částí stromu tak, aby nedošlo k poškození okolního majetku.

Výškové instalace, bourací práce a opravy

Čištění budovy rádi spojíme s instalací hrotového systému proti ptactvu, bannerů, antén, kamer nebo se zednickými i malířskými službami, které Vaše budova potřebuje. Dokážeme vše, co lano dovolí. Bourání komínů je pro nás adrenalin a i s touto činností máme bohaté zkušenosti.

Jak výškové práce probíhají

Při provádění výškových prací neomezujeme běžný provoz budovy. Naši pracovníci totiž používají horolezeckou techniku, díky které není třeba zábor místa či jiná bariéra. To nám umožňuje vykonávat práci bez plošin a lešení, kde nejsou zapotřebí a tedy i vás nikdo nebude rušit při práci ani odpočinku.

Tým našich pracovníků prochází pravidelným školením a někteří naši kolegové jsou držiteli i mezinárodní licence a evropského průkazu výškových prací. Na údržbu upozorňujeme vlastními stojany.

Klientům, vždy z ekonomických důvodů doporučujeme zvážit další činnosti při jedné realizaci. Pomůžeme i s budoucí údržbou za pomocí nanotechnologie, s opravami i s instalací bannerů, antén, kamer, satelitů a vy tak ušetříte čas i finance.   

Způsoby mytí

Mytí tlakovou vodou

Častá a osvědčená metoda používána při čištění vnějších prostor budov. Provádíme pomocí profesionálních vapek s regulací tlaku. Po čištění povrchů vždy speciálně kontrolujeme vliv aplikace mytí zejména u zanedbaných míst. Tento způsob mytí umožňuje odstranění nánosů špíny, mechu, řas, lišejníku, sazí i grafitti na dalších nečistot. Šetrně, bez potřeby použití chemických prostředků. Nanotechnologie následně zajistí ošetření a odolnost po dobu 2 až 10 let.

Použití pro:

Demineralizované mytí

Demineralizovaná, nebo také deionizovaná voda, je voda, která je zbavena křemíku, minerálů a ostatních rozpustných látek. Tyto látky, které obsahuje běžná neupravená voda, zanechávají po mytí na povrchu mytého předmětu šmouhy, kapky a skvrny a povrch je proto následně třeba přeleštit. 

Těšit se můžete na perfektní lesk bez použití chemie a namáhání povrchů.

Použití pro:

Chcete zahájit spolupráci?

Zanechte nám vzkaz