Výškové práce

Když každá budova září, okna jsou čistá a je krásný a klidný výhled na okolí, to je to, co dělá město vzdušnější. Svěřte ji do rukou našich kolegů a jejich profesionálního vybavení.

Mytí oken ve výškách

Nechte vaši budovu zářit! Postaráme se nejen o okenní tabule, ale také o rámy, parapety, žaluzie nebo slunolamy. Ať už je k dispozici plošina, nebo mobilní lešení.

Čištění fasád

Tým MN cleaning navrátí vašemu domu jeho původní vzhled a půvab navzdory rokům usedání prachu a jiných atmosférických nečistot, jako jsou saze a smog.

Čištění střech a okapů

Nejdůležitější části domu pomáháme nejen kvůli krásnému vzhledu, ale především kvůli prodloužení životnosti a zachování funkčnosti.

Výškové instalace a opravy

Čištění budovy rádi spojíme s instalací bannerů, antén, kamer či dalšími úkony, které jsou potřeba.

Jak výškové práce probíhají

Při provádění výškových prací neomezujeme běžný provoz budovy. Naši pracovníci totiž používají horolezeckou techniku francouzského výrobce PETZL, díky které není třeba zábor místa či jiná bariéra. To nám umožňuje vykonávat práci bez plošin a lešení, kde nejsou zapotřebí, a tedy i vás nikdo nebude rušit při práci ani odpočinku.

Tým našich pracovníků prochází pravidelným školením a všichni naši kolegové jsou držiteli mezinárodní licence a evropského průkazu výškových prací. Na údržbu upozorňujeme vlastními stojany.

Klientům, vždy z ekonomických důvodů doporučujeme zvážit další činnosti při jedné realizaci. Pomůžeme s instalací bannerů, antén, kamer i satelitů a vy tak ušetříte čas i finance.   

Způsoby mytí

Mytí tlakovou vodou

Častá a osvědčená metoda používána při čištění vnějších prostor budov. Provádíme pomocí profesionálních vapek s regulací tlaku. Po čištění povrchů vždy speciálně kontrolujeme vliv aplikace mytí zejména u zanedbaných míst. Tento způsob mytí umožňuje odstranění nánosů špíny, mechu, sazí a dalších nečistot. Šetrně, bez potřeby použití chemických prostředků.

Použití pro:

Demineralizované mytí

Demineralizovaná, nebo také deionizovaná voda, je voda, která je zbavena křemíku, minerálů a ostatních rozpustných látek. Tyto látky, které obsahuje běžná neupravená voda, zanechávají po mytí na povrchu mytého předmětu šmouhy, kapky a skvrny a povrch je proto následně třeba přeleštit. 

Těšit se můžete na perfektní lesk bez použití chemie a namáhání povrchů.

Použití pro:

Chcete zahájit spolupráci?

Zanechte nám vzkaz