Úklidové služby

Individuální přání našich zákazníků bereme vážně, ať už se jedná o jakoukoliv službu na zemi i ve výškách.

Mytí prosklených ploch

Profesionální čištění a údržba skleněných povrchů, příček a oken, včetně odstranění nečistot, skvrn a otisků prstů, aby byly zajištěny čisté a průhledné plochy s optimálním výhledem a estetickým dojmem.

Jednorázový a pohotovostní úklid

Rychlé a efektivní čištění prostorů přizpůsobené individuálním potřebám, ať už se jedná o zvláštní událost, havarijní situaci nebo potřebu zajištění okamžitého úklidu.

Generální a předkolaudační úklid

Důkladné a komplexní čištění prostorů, včetně odstraňování stavebního odpadu. Zajištění vysoké úrovně úklidu, aby byly splněny standardy a předpisy před kolaudací objektu.

Úklid ruční a strojovou technikou

Zajišťujeme komplexní čištění a úklidové práce pomocí manuálních i strojových metod k dosažení vysoké úrovně čistoty a hygieny prostorů.

Čištění koberců, žaluzií a čalounění

Renovace a obnova čalouněného nábytku, koberců a čištění žaluzií. Důraz na kvalitu materiálů a precizní zpracování, aby byl dosažen moderní vzhled, pohodlí a dlouhá životnost povrchů.

Úklid střech a vapování míst kolem budov

Úklid bytových domů a administrativních budov má i důležitá místa jako jsou střechy, ochozy či pochozí místa kolem domů, které je nutné udržovat. I tam dbáme na dodržování všech nezbytných úklidových a hygienických standardů.

Náš přístup

Naší prioritou je nad rámec obvyklých úklidových služeb přirozená vůně čistoty, a také prosvětlené a přehledné prostory. K úklidu přistupujeme s respektem k člověku, ekologii i lidskému zdraví. 

Úklid zajistíme vždy kvalifikovaným personálem, moderní technikou, s flexibilitou v závislosti na vašich potřebách. Používáme pouze profesionální úklidové prostředky vysoké kvality šetrné k přírodě i k vašemu objektu. 

Ať už hledáte pravidelný úklid kanceláří či společných prostor v domě, nebo jednorázovou pomoc u vás doma či na akci, neváhejte a obraťte se na nás.

Chcete pravidelný úklid na klíč?

Zanechte nám vzkaz